Kahramanmaraş/Pazarcık depreminde Hatay’da depreme yakalanan başarılı Ortopedi Uzmanı Dr.Nihat Gezgin, çalıştığı hastane ve evi hasar gördükten sonra Özel Siirt Hayat Hastanesi ile anlaşarak Siirt’e taşındı.

Tecrübeli ve başarılı Ortopedi Doktoru Nihat Gezgin’in Özel Siirt Hayat Hastanesinde göreve başlamasının ardından ilimizde ilk defa el ve ayak cerrahisi ameliyatları başarılı bir şekilde yapılmaya başlandı.

Diz ve kalça protezi ameliyatları, omurga cerrahisi, travma cerrahisi, ortopedik onkolojik gibi büyük ameliyatlar 3 aydır Özel Siirt Hayat Hastanesinde güzel sonuçlar alınarak yapılıyor.

Ortopedi Uzmanı Dr.Nihat Gezgin’in başarılı ameliyatları ve hastalara olan yaklaşımı ve ilgisi ile hastaların da ilgi odağı oldu.

Mesai dışında bile sürekli ameliyat alarak vatandaşlara şifa dağıtan Ortopedi Uzmanı Dr.Nihat Gezgin; “Özel Siirt Hayat Hastanesinde 3 aydır çalışıyorum. Bilgi birikim ve deneyimimi buradaki hastalarımızın yararına kullanıyoruz. Hastalarımız çok uyumlu ve geldiğim günden bu yana her gün ortalama 4 ameliyat yaparak mesai kavramına bakmaksızın insanlara faydalı olmaya çalışıyorum. Hastalarımın bana olan ilgisi beni çok mutlu ediyor ve işimi çok severek yapıyorum” dedi.

Hasta ve hasta yakınları da, başarılı doktorun Siirt’te getirilerek vatandaşlara hizmet vermesinden dolayı Hastane yönetimine teşekkür etti.