Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Şındak ve üniversite yönetimi Siirt Eğitim Araştırma Hastanesini ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanan  Dr. Öğretim Üyesi Çağdaş Kaynak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Başhekimlik makamında gerçekleşen ziyarette Şındak, hastanede eğitim gören Tıp Fakültesi 4. Sınıf öğrencileri için hazırlanan derslikler ve eğitim alanları ile ilgili bilgi aldı.

Siirt Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda bulunan öğretim üyeleri için tahsis edilen ofis ve laboratuvarlarda incelemede bulunan Şındaki Tıp Fakültesi morfoloji binası, öğretim üyesi ve öğrencilerin verimini artıracak modern ekipman ve altyapının sağlanması için idari sorumluluk ve desteğin sağlanacağını ifade etti. 

Başhekim Kaynak ile hastanenin diğer birimlerinde incelemelerde bulunan Şındak, insanı tekrar hayata bağlayan, yeniden yaşam bağışlayan hastane gibi kurumlarda görev ve sorumluluk almanın mesuliyetine dikkati çekerek, Başhekim Kaynak'ın bu görevi layıkı ile yerine getireceğine olan inancı ve temennisini dile getirdi.

Başhekim Kaynak da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.