Özel Siirt Hayat Hastanesine ONKOLOJİK Ameliyatlarında Başarılar devam ediyor. Pervari ilçesinden hastaneye başvuran hastanın; kilo kaybı, rektal kanama, şikayetleri ile başvuran 66 yaşında Erkek hasta, Genel Cerrahi polikliniğinde 'Bağırsak Kanseri' teşhisi konulan hasta operasyonla sağlığına kavuştu.
Siirt Özel Hayat Hastanesi’ne sürekli artan şikayetleri ürerine başvuran hastanın yapılan tetkikler sonucunda ‘Barsak Kanseri’ teşhisi konulan 66 yaşındaki Erkek hasta için Doç. Dr. Akın. Önder tarafından ameliyat planlandı. 2 saat süren başarılı ameliyat sonrasında kanser kitlesi alındı, hasta sağlığına kavuştu.

Uzun zamandır Siirt’te görev yapan ve Başarılı ameliyatları ile Siirtli vatandaşların takdirini toplayan hastanenin Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Akın Önder, bir kez daha takdir topladı.

Hasta yakını ise, "Hastamızın ameliyatı için daha önce Akın Hocada yine kanser ameliyatı olan yakınımın tavsiyesi üzerine gelmiştik. Hocamız hastamıza karşı çok ilgiliydi. Ameliyattan sonra kitleyi görünce çok şaşırdık. Allah hocamızdan razı olsun"dedi            

 

Editör: Admin 02