Özel Siirt Hayat Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr.Nihat Gezgin tarafından diz protezi ve kalça protezi ameliyatları başarılı bir şekilde yapılıyor.

Geçtiğimiz günlerde Özel Siirt Hayat Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr.Nihat Gezgin alanında yapmış olduğu başarılı ameliyatlarla adından söz ettirmeye başladı.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Ortopedi Dr. Nihat Gezgin tarafından yapılan diz protezi ve kalça protezi ameliyatlarında vatandaşların tercihi olmaya devam ediyor.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr.Nihat Gezgin’in Ortopedi ve travmatoloji alanında yapmış olduğu başarılı ameliyatları ile il dışına ameliyatlar kesildi. 

İlimizde büyük ameliyatlar Özel Siirt Hayat Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr.Nihat Gezgin tarafından başarılı bir şekilde  yapılıyor.

Mesai kavramı gözetmeden sürekli ameliyatta olan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr.Nihat Gezgin hastaların takdirini kazandı.

Protez ameliyatların yanı sıra El Cerrahisi ameliyatlarıda Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr.Nihat Gezgin tarafından ilimizde ilk kez yapılıyor ve başarılı sonuçlar elde ediliyor.
Kalça protezi ameliyatlarında başarıyla yapan Özel Siirt Hayat Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr.Nihat Gezgin hastaların başka illere gitmesinin önünü kesti.

Editör: Admin 02