28.Dönem TBMM’ye seçilen ve yemin ederek görevine başlayan AK Parti Siirt Mervan Gül’ü makamında ziyaret eden AK Parti heyeti, ‘Hayırlı olsun’ dileğinde bulundular.

14 Mayıs’ta yapılan Milletvekili seçimlerinde AK Partiden Milletvekili seçilen Mervan Gül’e AK Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç, Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan, Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Eruh Belediye Başkanı Cevher Çiftçi, Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Kayabağlar Belde Belediye Başkanı Salim Seven, Veysel Karani Belde Belediye Başkanı Murat Akgün, Atabağı Belde Belediye Başkanı Tayyar Lale, Beğendik Belde Belediye Başkanı Görgin Özdemir ve Eski Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Tüm AK Parti teşkilatlarının ve Belediyelerin uyum içerisinde çalıştığını ifade eden AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül “Belediyelerimizle, il başkanlığımızla, meclislerimizle, gençlik ve kadın kollarımızla beraber tek amacımız Siirt’e hizmet etmek. Derdimiz, sevdamız Siirt" dedi.

AK Parti İlBaşkanı Av. Ekrem Olgaç Milletvekilimiz, Belediye Başkanlarımız ve AK Parti teşkilatları ile birlikte Siirt’e hizmet sunmanın gayreti içersinde olduklarını, bu birlik ve beraberlikle, yerelde ve hükümet yatırımları anlamında çok güzel işlere hep beraber imza atacaklarını söyledi. Cumhurbaşkanımızın ‘Türkiye Yüzyılı’ hedefi doğrultusunda bizde inşallah Milletvekilimizle, belediye başkanlarımızla el ele hep beraber Siirt  yüzyılını da inşa ediyoruz. Türkiye Yüzyılı, Siirt Yüzyılı da olacak.” diye konuştu.

Editör: Admin 02