AZİZ SİİRTLİ HEMŞEHRİLERİM;

 “Kardeşlik, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin gösterildiği güzel bir kurban bayramına daha hep birlikte erişmenin heyecanını yaşıyoruz.

 Bizler, bu gönül coğrafyasında insanı kardeş kabul eden bir medeniyetin mirasçıları olarak, bu manevi ve müstesna günleri, dargınlık ve kırgınlıklarımızı bir kenara bırakarak, sevgi dostluk ve kardeşlik duygularımızı en yoğun şekilde güçlendirerek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için fırsata çevirmeliyiz.

 Bu güzel bayramı, bugün ülkemizde huzur içerisinde yaşayabiliyorsak, bunu mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla yâd ediyorum.

 Refah ve mutluluğa ulaşmanın yolu huzuru sağlamak ve çok çalışmaktan geçtiği bilinciyle, hizmetin en güzeline layık olan değerli Siirt halkına da daha iyi bir yaşam kalitesi sunacak hizmetler üretmek en büyük hedefimizdir. Bu süreçte, Siirt Halkının katkı ve desteğini esirgemeyeceğine olan inancım da tamdır.

 Bayramı farklı şehirlerde geçirecek vatandaşlarımızdan da yola yorgun çıkmamalarını ve trafik kurallarına titizlikle uymalarını rica ediyorum.

 Bu duygularla, kardeşlik ve yardımlaşmanın eşsiz hazzı ile tek yürek olan değerli Siirtli hemşehrilerimin kurban bayramını tebrik eder, bayramın,  tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini Cenabı-ı Allah’tan niyaz ederim.”

 Bayramımız mübarek olsun…

Editör: Admin Admin