Yaptığı çalışmalarla kentin yatırım ve hizmetlerle buluşmasını sağlamaya devam eden Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya'nın yeni hastane bölgesindeki imar yollarına da el atması bekleniyor.

Siirt-Eruh çevre yolunda belediyenin yan yollarının açılması çalışmalarıyla birlikte, bölgedeki imar yollarının açılması vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Vali Kızılkaya, kentte başlattığı temizlik seferberliği ile birlikte kamu kurumlarında da düzenlemeler yaparak, halka dokunan çalışmalara imza attı. Şimdi ise imar yollarının açılması için harekete geçen Kızılkaya, vatandaşların taleplerini de göz önünde bulunduruyor.

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya'nın, kentin gelişimi ve halkın talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalar, Siirtliler tarafından takdirle karşılanıyor.

Siirt'te yapımı hızla süren "şehir hastanesi" konseptindeki 400 yataklı Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek hizmet binası bölgesinde imar yollarının açılmasıyla birlikte kentin altyapısı güçlenecek ve yeni projelerin hayata geçirilmesi için önemli bir adım atılmış olacak.

Bu bölgede çevre yolunda belediye yollarının ve bölgedeki imar yollarının açılması talebiyle birlikte konut sektöründeki yüksek fiyat artışlarının önüne geçilmesi bekleniyor.