Siirt Yağmurtepe İlkokulun’nda eğitim gören anaokulu öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.  Siirt Yağmurtepe İlkokulu’nda eğitim gören anaokulu öğrencileri özel bir sitenin bahçesinde düzenlenen törenle mezun olmanın sevincini yaşadı.

Törende bol bol fotoğraf çeken minik öğrenciler havaya kep fırlattı. Mezuniyet töreninde Okul Müdürü Eylem Çelik ve sınıf öğretmenleri Ekrem Kaya, minik öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.

Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın yarınlara daha iyi hazırlanmaları için ellerinden gelen tüm gayreti sarf ettiklerini ifade eden okul müdürü Çelik, mezun olan minik öğrencilerin ve ailelerin sevincine ortak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Çelik, “Bir yılı daha geride bıraktık. Minik öğrencilerimizin sevincine ortak olduk. Çocukların gözlerindeki heyecanı ve kalplerindeki o sıcacık sevgiyi görmek bizim bu yorgunluğumuzu ortadan kaldırdı. Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Bugün öğrenci ve velileriyle bir araya geldik. Onların mutluğuna ortak olduk. Minik öğrencililerimi kutluyorum” dedi.

Öğrencilerin sınıf öğretmeni Ekrem Kaya ise, minik öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Tören, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Editör: Admin 02