Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Kemal Kızılkaya, Siirt Merkeze bağlı köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Vali Kızılkaya, Siirt Valiliği Konferans Salonu’nda düzenlenen programda, merkez köy ve mahalle muhtarları ile tanıştı. Siirt ile ilgili izlenimlerini aktardı.

Muhtarlara hitap eden Vali Kızılkaya; "Devletimizin imkânları dâhilinde İhtiyaçlarımızı öncelik sırasına göre belirleyip, sorunlarımızı el birliği ile çözüme kavuşturacağız. Devletimizin bütünlüğünü ve milletimizin huzurunu sağlama ve hizmet etme noktasında hep beraber çalışacağız " dedi.

Devletin tüm imkânlarıyla muhtarların her zaman yanında olacaklarını kaydeden Vali Kızılkaya, şehrimizin kalkınması, kırsalda yaşayan vatandaşların yaşam standartlarının daha da yükseltilmesi için birlik, beraberlik ve iyi bir iletişim içinde çalışacaklarını dile getirdi.

Yapılan konuşmanın ardından köy ve mahalle muhtarlarına tek tek söz veren Vali Kızılkaya, muhtarların taleplerini ilgili birimlere not aldırarak, taleplerin karşılanması yönünde de kurum müdürlerine talimatlar verdi.

Vali Kızılkaya’nın yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan muhtarlar da Vali Kızılkaya’ya teşekkür ettiler.