Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, kamu kurum, kuruluşları idarecileri ile ramazan ayının son iftar programında bir araya geldi.

Siirt Valiliği ev sahipliğinde, Millet Bahçesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa, Vali Yardımcıları Abdulhamit Mutlu, Fatih Kurt, Muhammed Sait Baytok, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Hakan Yıldırımoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları ile kamu kuruluşların il müdürleri katıldı.

İftar öncesi Vali Hacıbektaşoğlu, masaları tek tek gezerek ,katılımcıların hal hatırını sordu.

İftar programında, il protokolü ve kurum müdürleri okunan ezanla oruçlarını açtı.

Kurum müdürlerinin Ramazan bayramını kutlayan Vali Hacıbektaşoğlu, bayram öncesi kurum çalışanlarımızla hem iftar açmak, hem de bayramlaşmak amacıyla bir araya geldiklerini belirtti.

Siirt’in bir huzur şehri olduğunu belirten Vali Hacıbektaşoğlu, birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajları vererek, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.” düsturuyla, vatandaşlarımızı hizmetlerle ve yatırımlarla buluşturmaya devam edeceklerini söyledi. 

Siirt’in kalkınması ve daha da gelişmesi için tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte yoğun çaba harcadıklarını kaydeden  Vali Hacıbektaşoğlu, “Amaçlarının, huzur ve güven iklimi içinde, vatandaşların refahını, yaşam standartlarını daha da ileriye taşımak olduğunu sözlerine ekledi. 

Kurum amirlerinin ramazan bayramını kutlayan Vali Hacıbektaşoğlu, kendileri ile bir süre sohbet etti.

Program, İl Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu tarafından yapılan dua ile sona erdi.