Siirt’te TEKNOFEST'te temsil edecek olan Siirt Bilim ve Sanat Merkezi ile Özel Siirt Meva Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine Siirt Ticaret ve Sanayi Odası maddi destekte bulundu.

Siirt TSO olarak, Teknofest’e katılacak Siirt Bilim ve Sanat Merkezi ile Özel Siirt Meva Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine maddi destek sunduklarını kaydeden Başkan Kuzu, “Siirt TSO olarak, mesleki eğitimde farkındalık oluşturmak adına bu yıl yarışmaya katılacak okullarımıza ve ekiplere maddi destek verdiklerini söyledi.

Başkan Kuzu, "Şehrimize birincilik kazandırmaları adına maddi manevi her türlü desteği sunacağız. Geçtiğimiz yıl yaşattıkları gururu bu yıl yarışacakları kategorilerde yaşatacaklarından eminiz ve inanıyoruz. Öğrencilerine kolaylıklar ve başarılar diliyorum. İlimizin bu tür platformlarda yer alması ve başarılar elde etmesi adına her alanda var olduğumuzu ve olmaya da devem edeceğimizi ifade etmek isterim. Şahsım, yönetim kurulum ve tüm üyelerimiz adına; daima geleceğe bakan bu pırıl pırıl genç kardeşlerimize bir kez daha başarılar diliyorum” diye konuştu.