AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül, Siirt'te görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla toplantıda buluştu.

AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç ile Has Simit Evi'nde gazetecilerle bir araya gelen Milletvekili Gül, telefonlarının 7 gün 24 saat açık olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde AK Parti'nin millete hizmet yolculuğuna Türkiye Yüzyılı'nda da güçlü bir şekilde devam ettiğini belirten Gül,

"Meclis'teki odamızda da kapımız herkese açık. Seçildiğimiz günden hemşehrilerimiz itibaren mutluluğumuza ortak oluyor. Siirt'ten gelip bizzat bizleri ziyaret edip, sevincimize ortak olan ve gelemeyip telefon açan ve Siirt’te ziyaret edip tebrik edenlere tekrar ayrı ayrı teşekkür ediyorum." şeklinde konuşan Gül, özellikle gece yarısından sonra gelen telefonlara büyük önem verdiğini ve bu telefonların acil bir duruma işaret ettiğini kaydetti.

Bir vatandaşın kendisini gece 02.00 sularında aradığını ve hastasının olduğunu belirttiğini aktaran Gül, o saatte Diyarbakır'da Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi olan Dr. Volkan Özel ile iletişime geçtiklerini ve Özel'in hastayla yakından ilgilenerek o saatte gerekli müdahaleyi yaptığını bildirdi. Gül, fedakar doktor Özel'e bir kez daha teşekkür etti.

En büyük hedeflerinin kente hizmet etmek olduğunu vurgulayan Gül, seçimden önce verdiğim tüm sözlerin arkasında olduğunu ve bunları yerine getireceğini kaydetti.

Olğaç da yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, gelecek yıl yapılacak yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanacaklarını kaydetti.