Siirt Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yaptığı başarılı çalışmalar ve açtığı kurslarla göz doldurmaya devam ederken, vatandaşların da takdirini topladı.

Siirt Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde açılan kurslar büyük ilgi görürken, vatandaşlar da bu imkanı kendilerine sağlayan Siirt Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Elçi’ye teşekkür etti.

Siirt Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ndeki kurslara başvuru geçen yıla oranla artarken, kurslar da yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Vatandaşlara daha iyi hizmet etmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, bünyesinde kişisel, toplumsal, sosyal ve istihdam ile ilişkili bir yaklaşımla bireyin; bilgi, beceri, ilgi ve yeterliliklerini geliştirmek amacıyla her türlü öğrenme etkinliğini içine alan birçok faaliyet gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmalar gözdoldurmaya devam ediyor.

-Vatandaşlardan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Elçi’ye teşekkür

Kurslara katılan bazı vatandaşlar da, “Her alanda vatandaşlara yardımcı olmak için elinden geleni yapan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Elçi’ye çok teşekkür ediyoruz. Birçok kursiyer gibi bizlerde açlılan farklı kurslardan oldukça memnunuz.  Herkes sevdiği alanı seçiyor. Bu imkanı sağlayan Müdürümüz Bayram beyden Allah razı olsun” ifadelerini kullandılar.

Editör: Admin 02