Siirt Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde açılan kurslara ilgi her geçen gün artarken, usta öğreticiler ve vatandaşlar da bu imkanı kendilerine sağlayan Siirt Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Elçi’ye teşekkür etti.

Siirt Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ndeki kurslara başvuru her geçen gün artarken, kurslar da ilgi görmeye devam ediyor.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde kişisel, toplumsal, sosyal ve istihdam ile ilişkili bir yaklaşımla bireyin; bilgi, beceri, ilgi ve yeterliliklerini geliştirmek amacıyla her türlü öğrenme etkinliğini içine alan birçok faaliyet gerçekleştirmeye devam ediyor.

-Liyakatli Müdürün performansı her geçen gün takdir topluyor

Geçen yıllara oranla kursiyer sayısında büyük bir artış olduğunu dile getiren usta öğreticiler, “Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bayram Elçi’nin birçok alanda yenilikler yapması ve farklı branşlarda açtığı kurslarla vatandaşların ilgi alanları arttı. Vatandaşlar kendi becerileri ve sevdiği alanı seçerek o alanda kendini geliştirme imkanı buluyor. Kursiyerler açılan farklı kurslardan oldukça memnun.  Bu imkanı hem bizlere hem de kursiyerlere sağlayan Müdürümüz Bayram Elçi’ye teşekkür ederiz” ifadelerini kullandılar.