Türkiye BeyazAy Derneği Doğu Anadolu Bölge Başkanı Olarak Hakkari’de 1. Olağan Genel Kurul Kongresini Gerçekleştirildi. Kongreye Siirt Beyazay idarecileri katıldı.

Kongreye katılan Ak Parti İl Başkanı Av. Zeydin Kaya, AK Parti Hakkâri Milletvekili Mutalip Özbek, MHP İl Başkanı Fatin Öztepe, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Münavver Ertuş,  Van ve Bitlis Üniversitemizin Kıymetli Akademisyenleri Prof Dr. Mecit Canatak, Doç.Dr. Hasan Buğrul, Kamu Kurum Müdürleri, STK Başkanları, basınımızın güzide mensupları ve hakkarili vatandaşlarımız katılım sağladı.

 Türkiye Beyazay Derneği Bölge Başkanı İsmail Dülek, "Türkiye Beyaz Derneği, görme, işitme ve konuşma, bedensel, zihinsel ve kronik hastalıklardan dolayı tüm engelli kitlesini hedef alan, ürettiği ve hayatta geçirdiği projelerle engellilerin umut kaynağı olmak, eğitim ve yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Sayın Şirin Çelik hanımı, yönetim kurulu ve üyelerini tebrik eder hayırlı olmasını dilerim dedi.

Editör: Admin Admin