Eğitim-Bir-Sen Siirt Şube Başkanı Murat Şeker, Memur-Sen'e bağlı sendika başkanlarının teveccühleriyle yeniden Memur-Sen İl Temsilciliğine seçildi. Şeker, seçimin sonucunun hayırlı olmasını dileyerek, sendikayı en iyi şekilde temsil etmeye gayret göstereceğini belirtti.

Murat Şeker, Memur-Sen'e bağlı tüm sendika başkanlarına ayrı ayrı teşekkür etti. Şeker, sendikanın kurucusu Mehmet Akif İnan'ın değerlerine ve sendika tarihine atıfta bulunarak, bundan sonra da en iyi şekilde sendikayı temsil etmeye gayret göstereceğini ifade etti.

Tekrar seçilmenin kendisi için büyük bir onur ve sorumluluk olduğunu belirten Şeker, sendikanın üyelerinin haklarını koruma ve savunma konusunda daha da aktif rol alacaklarını vurguladı.

Eğitim-Bir-Sen Siirt Şube Başkanı Murat Şeker'in tekrar seçilmesi, sendika üyeleri arasında memnuniyetle karşılandı. Üyeler, Şeker'in tecrübesi ve özverili çalışmalarıyla sendikanın daha da güçleneceğine inandıklarını dile getirdi.

Memur-Sen İl Temsilciliği görevine yeniden seçilen Murat Şeker, üyelerin taleplerini dinlemeye ve çözüm bulmaya devam edeceklerini söyledi. Sendika olarak, çalışanların haklarını korumak ve geliştirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirten Şeker, üyelerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflediklerini ifade etti.

Murat Şeker, yeni dönemde daha fazla üye kazanmayı ve sendikanın etkinliğini arttırmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Editör: Admin 02