Siirt'in Şirvan ilçesi başta olmak üzere bölgede herkesin büyük saygı gösterdiği kanaat önderi Burhan Yeyrek, Şirvan'dan AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi aday adayı oldu.

AK Parti Şirvan İlçe Başkanı Fahrettin Zongur'a evraklarını teslim eden Burhan Yeyrek, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerde bölgede kilit bir isim olarak biliniyor.

AK Parti'de birçok kademede başarıyla görev yapan ve şu anda da AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Yeyrek, bugüne kadar bölgede onlarca husumeti sona erdirerek barış elçisi olarak kabul görüyor.

Burhan Yeyrek, "Gurur duyduğum Şirvan ilçemiz daima devletine, milletine hizmet eden bir millet. Onun için bu kutsal ve şerefli ilçe her türlü hizmeti fazlasıyla hak eden bir ilçedir. Rabbim güzel hizmetleri nasip etsin ve milletimize karşı mahçup etmesin. Daha önce iki dönem il genel meclisi üyesi yaptığım ilçede coğrafi yapıyı da bilen bir kardeşinizim. Siz değerli Şirvanlı hemşehrilerimizden destek bekliyorum. Destek sizden takdir Allah'tan. Şirvan'a hizmet benim için şereftir." dedi.

Editör: Admin 02