Ak parti Haberleri

ak parti haberleri ve güncel ak parti gelişmeleri, ak parti ile ilgili tüm video, ak parti fotoğrafları ve ak parti haberleri Siirt Manşet - Siirt ve ilçelerine dair güncel haberlerin adresi sitemizde


SİYASET

AK Parti Siirt Merkez İlçe Başkanlığı, seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrası da aktif çalışmalarını sürdürüyor.

GÜNDEM

AK Parti Siirt Belediye Başkan adayı Ekrem Olğaç, bir kafede düzenlenen bilgilendirme toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

SİYASET

AK Parti tarafından Siirt Yeni Kapalı Spor Salonunda "Siirt Aday Tanıtım Toplantısı" düzenlendi.

SİYASET

Geçtiğimiz süreçte AK Parti Siirt İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Av. Betül Tuğba Mavi, kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir...

SİYASET

İşte AK Parti Siirt Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Faruk Sevgi'nin Siirt'e dair vizyonu ve beklentileri üzerine bir röportaj...

SİYASET

Siirt Emlakçılar ve Müteahhitler Derneği Başkanı Ömer Faruk Sevgi, AK Parti Siirt Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

SİYASET

Siirt Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Bölge Odası Siirt İl Temsilcisi Kamil Aparı, AK Parti'den Siirt Belediye Başkan aday adayı oldu.

İLÇELER

AK Parti'den Kurtalan Belediye Başkan Aday Adayı Muhteşem Taşkıran, ilçe halkı tarafından sevilen bir isim olarak ön plana çıkıyor.

SİYASET

AK Parti'de görevini Av. Betül Tuğba Mavi'ye devreden İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ayşe Ekinci Dülek, teşekkür mesajı yayımladı.

SİYASET

Siirt merkez Gökçebağ beldesi Bağlar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Evin, Siirt Gökçebağ Belde Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

GÜNDEM

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yerel seçimlerde aday adayı başvurularının 22 Kasım’a ertelendiğini duyurdu.

GÜNDEM

AK Parti Siirt Merkez İlçe Başkanı Hikmet Ekin ve yönetimi, eski AK Parti Siirt İl Başkanı Ali İlbaş'ı ziyaret etti.