AK Parti Siirt Belediye Başkan adayı Ekrem Olğaç, bir kafede düzenlenen bilgilendirme toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Olğaç, yaşanılır bir şehir hedeflediklerini ve sosyal, kültürel, istihdam ve eğitim alanlarında önemli çalışmalar gerçekleştirmeyi planladıklarını belirtti.

Projelerinin toplumun her kesimini kapsadığını vurgulayan Olğaç, kentsel dönüşüm gibi önemli projeleri halka anlatmayı ve halkı bu projelerle buluşturmayı hedeflediklerini söyledi.

AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül ise seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlardan ilgi gördüklerini aktardı. AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç da AK Parti belediyeciliği ile hizmetin Türkiye'ye geldiğini ve Siirt halkının vizyon projelere destek vereceğine inandıklarını ifade etti.

Projelerinin toplumun her kesimini kapsadığını dile getiren Olğaç, "Şehre değer katacak önemli projelerin başında yer alan kentsel dönüşüm ile ilgili halkımızın ayağına gidip çalışmaların tüm detaylarını anlatacağız. Halkımızı bu ve benzer çok sayıda projelerle buluşturacağız." dedi.

AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül de seçim çalışmaları kapsamında kapısını çalıp projeleri anlattıkları vatandaşlardan ilgi gördüklerini aktardı.

AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç da Türkiye'de hizmetin AK Parti belediyeciliği ile geldiğini belirterek, vizyon projelere Siirt halkının destek vereceğine yürekten inandıklarını ifade etti.

Toplantıya, AK Parti Siirt İl Başkanı Bahri Caner Özturan, merkez ilçe, kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.