AK Parti 24. ve 27. Dönem Siirt Milletvekili Osman Ören, Ören Ailesi adına geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden kıymetli babaları Hacı Cüneyt Ören için taziye teşekkür mesajı yayımladı.

TEŞEKKÜR MESAJI

Kıymetli babamız Hacı Cüneyt Ören'i 28 Mart'ta ebediyete uğurlamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Cenab-ı Hak, emektar babamızın mekânını cennet eylesin. Cenaze namazına iştirak eden, taziye ziyaretinde bulunan acımıza ortak olan, telefon, mesaj ve sosyal medya aracılığıyla taziye dileklerinde bulunan, dualarını esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. 

Başta telefonla arayarak başsağlığı dileklerini ileten Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, taziyemize bizzat katılan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz'a, mevcut ve önceki dönem Bakanlarımıza, önceki dönem TBMM Başkanlarımız Sayın Mustafa Şentop, Sayın İsmet Yılmaz ve Sayın Cemil Çiçek'e, Genel Başkan Vekilimiz Sayın Mustafa Elitaş'a, Genel Başkan Yardımcılarımıza, mevcut ve önceki dönem Milletvekillerimize, Bakan Yardımcılarımıza, Siirt Valimize, Cumhuriyet Başsavcımıza, Üniversite Rektörümüze ve tüm mülki idare amirlerimize; siyasi parti temsilcileri ile devletin her kademesindeki temsilcilerine, STK temsilcilerimize, iş insanlarına, dostlarımıza, akrabalarımıza ve bu süreçte bizi bir an olsun yalnız bırakmayan değerli Siirtli hemşerilerimize ailem adına şükranlarımı sunarım.

 Osman ÖREN

(Ören Ailesi adına)

Editör: Admin Admin