Siirt Haberleri

Siirt haberleri ve güncel Siirt gelişmeleri, Siirt ile ilgili tüm video, Siirt fotoğrafları ve Siirt haberleri Siirt Manşet - Siirt ve ilçelerine dair güncel haberlerin adresi sitemizde


GÜNDEM

AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

GÜNDEM

Siirt Bahçelievler Mahalle Muhtarı Murat Yolcu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

GÜNDEM

Türk Kızılay Siirt Şubesine bağlı Siirt Engelsiz Kızılay Birimi, sokak hayvanları için anlamlı bir besleme etkinliği düzenledi.

EKONOMİ

Siirt'in Kurtalan ilçesinde yatırımcı Mehmet Sabit Ceylan tarafından alternatif ürün olarak yaklaşık 230 dekar arazide yetiştirilen böğürtlenin hasadı gerçekleştirildi.

GÜNDEM

Siirt Emlakçılar ve Müteahhitler Derneği Başkanı Ömer Faruk Sevgi, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

GÜNDEM

Siirt Valiliği’nin destekleriyle "Siirt Arıcılığını ve Arı Ürünlerini Geliştirme Projesi" kapsamında, arıcılara yüzde 50 hibe desteği ile 100 aileye 2...

GÜNDEM

Siirtli iş insanı Beşir Temiz Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

EĞİTİM

Siirt genelinde 548 okulda eğitim gören 89 bin 469 öğrenci, 2023-2024 eğitim öğretim yılının sonunda karne heyecanı yaşadı.

GÜNDEM

Türkiye İstatistik Siirt Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada; Siirt’te 2024 yılı Mayıs ayında 287 konut, Mardin’de 906 konut, Batman’da 741...

GÜNDEM

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu Kurban Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

GÜNDEM

“Kardeşlik, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin gösterildiği güzel bir kurban bayramına daha hep birlikte erişmenin heyecanını yaşıyoruz.

GÜNDEM

Kura çekimi, noter huzurunda yapıldı ve 132 asil ile 132 yedek isim belirlendi.