AK Parti Siirt il Başkanı Av. Ekrem Olgaç, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel seçiminin ardından Siirt halkına teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olğaç yaptığı açıklamada, "Kıymetli hemşehrilerim, Ülkemiz, milletimiz ve Siirt’imiz için bu önemli yol ayrımında başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere bizler ile birlikte olan, ülkesine sahip çıkan, Türkiye yüzyılı için bizlere inanarak her ziyaretimizde bizleri kucaklayan, desteklerini esirgemeyen ve Cumhurbaşkanına bir kez daha sahip çıkan Siirt halkına teşekkürü borç bilirim.

Siirt'in derdiyle dertlenmek, sorunlara çözüm üretmek, önerileri can kulağıyla dinlemek, eleştirileri baş üstüne koyarak ders çıkartmak, hemşehrilerimizin içinde olup kopmadan sadece hemşehrilerimiz için çalışıp memlekete hizmet getirmek boynumuzun borcudur. Türkiye yüzyılı için, Siirt için durmak yok yola devam." dedi.

Başkan Olgaç, "28 Mayısta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı yapıp zaferimizi tamamına erdireceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız öncülüğünde aydınlık yarınlara, emin adımlarla." ifadelerini kullandı.