Siirt AK Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç gençlerle bir araya gelerek 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

Gençlerden büyük destek alan Başkan Olgaç, “Dün olduğu gibi, bugün ve yarında gençlerimizle bir aradayız. Gençler bizimle beraber” dedi.

Başkan Olgaç, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamları ileterek 28 Mayıs’ta oy kullanacak olan gençlerimizle bir araya geliyor, iyi günlerinde kötü günlerinde yanında oluyoruz. Her aramada genç kardeşlerimizle olan kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiriyoruz. Çok şükür her kesimden de olumlu dönüşler alıyoruz. Gençler bizimle beraber. Çünkü dün de onların yanındaydık, bugün de onların yanındayız. Umutları biziz. Biliyorlar ki, yarın da onlarla beraber olacağız.” dedi.

Başkan Olgaç; Gençlerimiz ile Sohbetimiz. Önceliğimiz, geleceğimiz gençlerimiz. Sorularını, sorunlarını konuşmaya çözümler bulmaya devam ediyoruz, değer veriyoruz. Yeni yüzyılımızda geleceğimizi inşa edecek olan değerli gençlerimiz ile bir arada olduklarını ifade etti. AK Parti Siirt İl Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği programa katılan Olgaç, gençlere yönelik her alanda atılımlar yaptıklarını söyledi.

Gençlerin AK Parti'nin 21 yıllık hizmet anlayışını, ülkenin nerden nerelere getirdiğini iyi okumalarını istediklerini kaydeden Başkan Olgaç, şöyle konuştu: "Özellikle eğitim, bilim ve teknoloji konularında çığır açan yeniliklere imza atan AK Parti gençliğe verdiği önemi her alanda deklare etmiştir. Gençlerimize sonuna kadar güveniyoruz. Dün olduğu gibi bundan sonra da gençlerimizin her zaman destekçisi olacak, beklentilerine cevap vereceğiz.  AK Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç ile bir araya gelen gençler, "İl Başkanımızın gelmesinden çok memnun olduk. Sorunlarımızla ilgilendi. Önümüzde büyük bir seçim var. Seçim için her zaman 'doğru zaman doğru adam', oyumuz Recep Tayyip Erdoğan'adır" ifadelerini kullandı.

Editör: Admin 02