Siirt'te faaliyet gösteren Ensar Beton Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şirin Yıldız, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek olan üniversite adaylarına destek mesajı yayımladı. Yıldız, öğrencilere başarılar dileyerek onlara motivasyon verdi.

YKS'nin yaklaşmasıyla birlikte Siirtli iş insanı Mehmet Şirin Yıldız, gençleri teşvik etmek ve moral vermek amacıyla bir mesaj yayımladı. Kendisi de geçmişte sınav sürecinden geçen ve başarılı bir iş kariyeri elde eden Yıldız, öğrencilere deneyimlerinden yola çıkarak cesaret ve motivasyon aşıladı.

Yayımladığı mesajda, "Değerli gençler, YKS'ye gireceğiniz bu önemli sınavda sizlere başarılar diliyorum. Bu dönem sizin için büyük bir adım olacak ve geleceğinizi şekillendirecek. Sizlerin enerjisi ve heyecanı bizleri umutlandırıyor. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz." ifadelerini kullanan Yıldız, öğrencilere sınav sürecinde azimli olmalarını ve kendilerine güvenmelerini tavsiye etti.

Ayrıca, mesajında başarının sadece sınav sonucunda değil, hayatta karşılaşacakları zorluklarla mücadele etme yeteneğinde olduğunu vurgulayan Yıldız, "Sınavlar önemli bir süreç olsa da hayatta başarı için sürekli öğrenme, çalışma ve azimli olma gerekliliği vardır. Unutmayın ki her zorluk, bir fırsat doğurur. Sınavlarda aldığınız sonuç ne olursa olsun, kendinizi geliştirmekten ve hayallerinizi gerçekleştirmekten vazgeçmeyin." şeklinde konuştu.

Editör: Admin 02