Tillo Haberleri

Tillo haberleri ve güncel Tillo gelişmeleri, Tillo ile ilgili tüm video, Tillo fotoğrafları ve Tillo haberleri Siirt Manşet - Siirt ve ilçelerine dair güncel haberlerin adresi sitemizde


GÜNDEM

AK Parti Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın,31 Mart Yerel seçimlerde geçerli oyların %80 ini alarak, Türkiye’de birinci oldu.

İLÇELER

Siirt'in tarihi Tillo ilçesinde, 260 yıl önce İbrahim Hakkı Hazretleri tarafından yaptırılan ışık düzeneği, olumsuz hava koşulları nedeniyle izlenemedi.

GÜNDEM

Türkiye’nin en küçük İlçelerinden biri olmasına rağmen en büyük hizmetlerle buluşan Tillo İlçemiz 7’den 70’e herkes Ak Partili İdham Aydın’ı...

GÜNDEM

Siirt Barosu ile Tillo Belediyesi arasında, "Baro ve Belediye İş Birliği ile Adli Yardım Projesi" kapsamında protokol imzalandı.

İLÇELER

Siirt'in Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, "En Başarılı Belediye Başkanı Ödülü"nün sahibi oldu.

GÜNDEM

Siirt'in Tillo ilçesindeki Erzurumlu İbrahim Hakkı'nın hocası İsmail Fakirullah'ın ibadet için gittiği ve adına "dua tepesi" denilen alan ilgi görüyor.

GÜNDEM

Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sosyal belediyecilik çalışmaları çerçevesinde depremzedeler ve çocukları için Tillo kültür gezisi düzenledi.

EKONOMİ

Siirt'in Tillo ilçesindeki tarım üreticileri, atalarından kalma 300 yıllık yöntemle çeltik ve susam ekimini sürdürüyor. Hatrant köyü sakinlerinden Cemil Beydoğan,...

GÜNDEM

Siirt’in Tillo ilçesinde Noter kuruldu. Böylelikle Siirt genelinde notersiz ilçe kalmadı.

GÜNDEM

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.