Ak Parti Pervari Belediye Başkanı ve aynı zamanda belediye başkan adayı Tayyar Özcan, ilçede seçim çalışmalarının tüm hızı ile sürdüğünü açıkladı.

Ak Parti Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan; “İlçemize yaptığımız hizmetlerin bir devamı da gelecek dönemde yapılacaktır.  Halkımızın desteği ile seçimlerden galip gelmeyi başaracağız. Biz ağa başkan değil, bu halkın hizmetkarı olmaya geliyoruz. İki dönemdir Belediye Başkanlığı yapmaktayım. İlçemize hizmet için var gücümüz ile çalışmaktayız ve çalışacağız. Burada sizlere bir müjdeli haber vermek isterim, yakın bir zamanda ilçemizi ziyaret eden Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’den söz aldık. İlçe hudutlarında yapılacak olan yeni baraj inşaatında 500 Pervarili gencimiz istihdam edilecektir” dedi.

HEDEFİMİZ İLÇE EKONOMİSİNİ CANLANDIRMAKTIR

Pervari ilçesinde gençlere yönelik iş ortamı sağlamak için büyük bir çaba sarf ettiğini açıklayan Özcan; “Ben ve abilerim buradayız. Biz ağanız değil hizmetkârınızız. Sayın Nihat Özdemir’in bize yaptığı nezaket ve destek ziyaretleri için teşekkür ediyorum. İlçemizde yeni yapılacak baraj inşaatında en az 500 gencimiz iş sahibi olacak bu şu demektir; Pervari’de ciddi bir istihdam sağlanacak ve Pervari ekonomisi canlanacaktır” dedi.

İlçe halkına hitaben konuşan Özcan’ın sözleri sık sık alkışlar ile kesilir iken, Özcan’a gösterilen ilgi dikkat çekti.

Editör: Admin 02