Siirt Valisi Kemal Kızılkaya ve Ak Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül, Jandarma Komutanı Tuğgeneral Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, Baykan Kaymakamı Emin Bağlı, Baykan ilçesine bağlı Atabağı beldesini ziyaret etti.

Belde girişinde Vali Kızılkaya’yı Atabağı Belde Belediye Başkanı Tayyar Lale ve belde halkı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Daha sonra Vali Kızılkaya ve Milletvekili Mervan Gül belediyeyi ziyaret ederek belde’ de yürütülen çalışmalar hakkında Başkan Tayyar Lale’den bilgi aldı.

Ziyaretin ardından Atabağı Belediye Başkanı Tayyar Lale tarafından verilen akşam yemeği programına Vali Kemal Kızılkaya, Siirt Milletvekili Mervan Gül, Jandarma Komutanı Tuğgeneral Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Necmettin Öztürk, Baykan Kaymakamı Emin Bağlı ve belde halkı katıldı.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu belirten Atabağı Belde Belediye Başkanı Tayyar Lale, “Bugün bizleri ziyaret ederek onure eden değerli Valimiz ve Milletvekilimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Belde sakinlerinin sorun, talep ve isteklerini dinledik. Çözüm noktasında elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bize verilen bu onurlu görevi en güzel şekilde yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Biz hizmet aşkıyla bu yola girdik. Beldemizi ihya etme yolunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bugünde bizleri ziyaret eden Valimiz, Milletvekilimiz ve değerli protokol üyelerine teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Editör: Admin 02