Ak Parti Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan, ilçede kanaat önderleri, STK, esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor.

Ziyaretlerde vatandaşın yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaşan Başkan Tayyar Özcan, vatandaş ve esnaftan gelen talepleri de tek tek dinleyerek gerekli notları çalışma arkadaşlarına aldırarak, vatandaşların istekleri ile de yakında ilgileniyor.

Pervari halkından büyük destek gören Ak Parti Pervari Belediye Başkanı ve aynı zamanda başkan adayı Tayyar Özcan, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında kanaat önderleri, STK, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Tayyar Özcan, Pervari halkının göstermiş olduğu ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, insanlarımızın gönüllerine dokuna bilmişsek ne mutlu bizlere ifadelerini kullandı.

Başkan Tayyar Özcan, yeni dönemde de daha güçlü bir şekilde aynı özveriyle ve gayretle yolumuza devam edip ilçemizi inşa ve ihya etmeye devam edeceklerini söyledi.

Pervari’yi fiziki gelişim ve değişimin yanında birçok alanda insanların beklenti ve taleplerini karşılayan modern bir yaşam merkezi haline getirdiklerini ifade eden Başkan Tayyar Özcan, “Birçok önemli proje ve yatırımı ilçemize kazandırdık. Devam eden çalışmalarımızın tamamlanması için istikrarın sürmesi için bize verilen sorumluluğun bilincinde olarak ilçemizi inşa ve ihya etmeye devam edeceğiz” dedi.