SAĞLIK-YAŞAM Haberleri Tümü
banner345

Siirt'te Devlet Hastaneleri Müdürleri Değişti!

Siirt'te Kamu Hizmetleri Birliği Genel Sekreterliği sisteminin oluşturulmasıyla birlikte merkez ve birçok ilçedeki devlet hastaneleri müdürleri değişti.

İstanbul Okmeydanı Hastanesi Müdürü Muhammet Doğan'ın Siirt Kamu Hizmetleri Genel Sekreterliği'ne atanmasının ardından Siirt Devlet Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ve ilçe devlet hastanelerine yeni atamalar yapıldı.

Kamu Hizmetleri Birliği Genel Sekreterliği görevine Muhammed Doğan'ın atanmasının ardından Tıbbi İşler Başkanlığı'na Mahmut Demir, İdari ve Mali İşler Başkanlığı'na Hakan Oruç, Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne Bahattin Koç, Başhekim Yardımcılığı'na Metin Karayakalı ve Tolga Kaplan, Devlet Hastanesi Müdürlüğü'ne Şakir Özer, Müdür Yardımcılığı'na Aydın Topçu, Metin Ertaş, Başhemşireliğe Deniz Gök, Hasta Bakım Hizmetleri'ne Deniz İlhan, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Müdürlüğü'ne Levent Demirhan, Baykan Devlet Hastanesi Müdürlüğü'ne Oylum Örge, Pervari Devlet Hastanesi Müdürlüğü'ne Kenan Özcan, Kurtalan Devlet Hastanesi Müdürlüğü'ne Adnan Sevgili atandı.

Yorumlar
 • bargıran

  yorum yapan arkadaşlara yazıyorum .. ALLAH için gözunuzle gordugunuzu yazın ... evet pervarı de neden ÖZCANLAR bır pervarılı olarak sıze sıralayayım ... 1.TAYYAR ÖZCAN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI NEDEN CUNKU PERVARI BAŞTAN DEĞİŞTİRECEK.CUNKU HIZMETKAR CUNKU BAŞARILI SADECE HIZMET ICIN GELECEK 2.KENAN ÖZCAN hastane müdürü oldu . ALLAH şahit hastane baştan sona değiştirildi.herseyı ıle 4 4 luk ve halk bu durumdan cok memnun .. dakıkasında ambulans mı gıtmedı.doktor mu gorevıne gıtmedı hasta mı ıhmal edıldı .yemek mı temız cıkmadı .. daha ne ıstıyorsunuz sukredın halınıze bundan once kılerı de bılıyorsunuz harap haldeydı.. 3.murat ÖZCAN mıllı egıtımde cok buyuk basarılar getıren hocamızdan hangı ogretmen memnun degıl .. hangı okul memnun degıl her gun kar camur demeden koy okullarını zıyaret edıp sorunlarını dınledıgını adınız gıbı bılıyorsunuz .. daha neyden memnun degılsınız ..EVET neden ÖZCANLAR adamlar sadece şirin ılcemız ıcın halkımızın huzurunu ıstıyor . halkımız ıcın calısıyor . bazıları oyle konuşmuş kı sankı okumadan gelmısler . unıversıte mezunu hakkıyla o koltuğa gelen ınsanlar .. halk son derece memnun .. goren goruyor bılen bılıyor .. hayırlı uğurlu olsun kenan bey herseyın en guzelını hakkedıyorsunuz .. tebrıkler başarıların devamını dılerız ..

 • demir özçalan

  abi lokman akp ilçe başkanı, kardeş kenan hastane müdürü, diğer kardeş murat, meb ilçe şube müdürü oldu. abi tayyar belediye başkan adayı oldu. seçilmedi. yani atama ile olan her müdürlük size ama halkın seçtiği makamlar size değil özcan ailesi. halk sizi istemiyor anlayın bence.

 • özcan camcı

  kamil bey pervaride sadece özcan ailesinin mi karakterinde idareci olmak var? biz hep işçi, maraba, köle olalım.özcan ailesi müdür, başkan, ağa.oh ne ala. sen de onlardan birisisin ve sahte isimle yazıyorsun, belli. ama, yok artık öyle üç liraya beş köfte.

 • ali demirhan

  pervariden kim olduğu belli kişiler sanki bir sınav veya başarı ile idareci olmuşlar gibi kendi kendilerini övüyorlar. ayıp ya. kendi kendini internet sitelerinde farklı isimlerle öven kişiye pervarili siyasi ağa denir :)

 • islami demir

  ayıp be. ya sen de özcan ailesinden birisisin ve sahte isimle yazıyorsun, ya da kendinizi bu kadar mı eksik hissediyorsunuz, bu kadar mı kendinizi beceriksiz görüyorsunuz ki her idareciliğe özcan ailesi üyelerini layık görüyorsunuz. her müdürlüğe her başkanlığa özcan ailesi üyelerinden başka uygun kimse yok mu yani pervaride. pervari halkına hakaret sayarım bunu.

 • kamil öztürk

  bir kişinin karakterinde idarecilik varsa, milli eğitim, sağlık farketmez. kenan özcan bütün müdürlükleri yapabilir...

 • kadri

  yolunuz açık olsun Allah kolaylık versin

 • İSİMSİZ

  ak partili müdürler başa geldi ne yazik ki vizyon sahibi insanlar başa gelmedi.özellikle pervari için bir öğretmen ne anlar hastane işlerinden yazik değil mi bu ülkede ne zaman adalet olacak merak ediyorum.

 • ali ak

  güzel oldu servet tomristen kurtuldu halkımız

 • Tebrikler

  kenan hocam tebrik ederim hayırlı olsun

 • islami demir

  pervari ilçemizde, sıddık çakan hocamız, cemal kartal hocamız gibi değerli ve tecrübeli eğitimcilerimiz, doktor abdullah, doktor habib gibi çok değerli yerli doktorlarımız,sabri ülgen gibi üniversite mezunu dürüst memurlarımız,avukatlarımız, sağlık memurlarımız varken neden özcan ailesi üyeleri atanıyor.kenan özcan pervari yibo müdürü iken, pervari yibo daki öğrenciler disiplinsizlik, sahipsizlikten tecavüzcü katil oldular. bir küçük yavru da 3 yaşında öldü gitti. yanlış bilmiyorsam akabinde kenan özcan görevden alındı. şimdi ne oldu, hangi başarısı görüldü de eski müdürümüz servet tomris yerine o atandı. müdürümüzden herkes memnundu. değiştirilecek ise de kimse bulunamadı mı pervaride. şiddetle kınıyorum bu durumu.

 • NİRVANA

  sayin deniz kök ilhan hanim yeni göreviniz hayirli olsun görevinizi hakkiyla ve layikiyla yerine getireceğinizin güveni ve rahatliği içerisindeyim başarilariniz daim olsun tekrardan hayirli olsun

 • h.e

  yeni işinizde başarılar dilerim. kenen hocam

 • sedat

  bir insan bir iş yapabiliyorsa, bütün insanlar o işi yapabilir. üşenme, vazgeçme, erteleme.. başarı ben başaracağım diyenlerindir. güzellikler hep seninle olsun kenan özcan sizi cani gönülden tebrik ederim hayırlı olması dileği ile

 • rıdvan

  • yeni işinde her şeyin gönlünce olmasını dileriz. başarılarının sonsuz olması dileriz

 • hakan

  insanı büyük yapan kendi azmi ve sabrıdır. yeni görevinizde başarılar dileriz.. .

 • metin özcan

  büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.....

 • yusuf

  kenan özcan hocamızı milli eğitim şube müdürlüğünden de tanıyoruz çok başarılı işler e el atmıştır yen görevinde de başarılı şler yapacağına tüm samimiyetimizle inanıyouz ve güveniyoruz başarılrını devamıı diliyoruz ve cani gönülden tebrik edşyoruz...

 • ismail

  bütün siirt ve çevresi yen müdürleri cani gönülden tebrik ediyorum allah yar ve yardımcıları olsun

 • emin

  pervari devlet hastanesi müdürlügü için güzel bir seçim oldu çok iyi temiz düzgün biri

 • ismail

  kenan hocayı cani gönülden tebrik ederim pervari devlet hastanesi için çok güzel işler yapacağıdan hiç bir kuşkumuz yok hayırlı olması dileği ile

 • hamdi

  kenan hocayı tebrik ederim.pervari için bir şans kenn hocnın müdür olması.ilk kez pervari devlet hastanesi vizyon sahip biri tarafından yönetileccek.tebrikler

 • SERVET

  kenan özcan tebrik eder yeni görevinde başarılar dilerım çok başarılı hocamız mili eğitim müdürlüğünde çok güzel işler yapyı ve çok başarılı pervari devlet hastanesi düzelteceğine başarılı olacağına canı gonülden ınanıyoruz tebrikler

 • Metin

  pervari için büyük bir nimet en azından hastalar artık güzel bir yemek yiye bilecek kutlar Allah yardımcın olsun

 • berkay

  yener beyi cani gönülden tebrik ediyorum inşallah onu vekil olarak görecem durmak yok yola devam

 • ali

  kenan hocamı canı gönülden kutlarım.daha önceki başarılı görevlerine bir yenisini daha ekledi.pervari devlet hastanesini düştüğü çamur birikintisinden kurtaracağına inanıyorum.tekrar hayır lı olsun

 • ömer faruk hevacıoğlu

  yeni görevlerinizde başarılar dilerim. sevgiler,selamlar,saygılar.

 • mehmet yıldız

  bu listede ismi olmayan 3 degerli genc ve dinamik isim daha var. kurtalan hasta bakım hizm. müd. etem yüztaş, pervari hasta bakım hizm.müd. ibrahim teğin,kadın doğum hast.hasta bakım hizm.müd.muazez aydın ve kurtalan idari ve mali işler müd. yrd. m.numan sevcan. hepsine başarilar diliyorum.

 • abdullah tanık

  evet çoğu doğru karar, burada sadece osman ören son derece yanlış adamlara referans oldu ve atadı. hiç parti ile alakası olmayan levent demirhan, metin ertaş,yalaka yener tanık,lokman özcan ki bu adam sağlıkçı değil öğretmen, bu isimleri milletin vicdanına ve oylamasına bırakıyoru.

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz